Domek całoroczny Kaszuby

Domek całoroczny na Kaszubach

Domek drewniany Kaszuby „Mejnówka” to całoroczny, komfortowo wyposażony dom w zabudowie bliźniaczej. Każdy przygotowany na przyjęcie 8 osób.

Dom wolnostojący, ogrodzony i usytuowany na ogromnej działce o powierzchni 3000 m2, do dyspozycji gości jest również ogrodzony, prywatny las o powierzchni 8000 m2. Na terenie posesji znajduje się oświetlone miejsce parkingowe dla 10 samochodów, dwie altany ogrodowe,  meble tarasowe, ogrodowe i strefa grillowa jest idealnym miejsce na wczasy na Kaszubach.

Głównym źródłem ciepła w domku jest kominek z rozprowadzeniem wentylacyjnym, który rozprowadza ciepło po wszystkich pokojach. Kiedy domek jest już nagrzany wtedy przy umiejętnym paleniu, używając niewielką ilość drewna podtrzymuje się tylko temperaturę. Domek będzie już nagrzany na przyjazd, a krótkie wprowadzenie jak palić w kominku przekazujemy na miejscu.

Domek letniskowy na Kaszubach Mejnówka jest miejscem dla całych rodzin, do dyspozycji gości jest ogromny ogród z placem zabaw, trampoliną, tyrolką, boiskiem do gry w piłkę nożna oraz kosza. Zaledwie kilkaset metrów dalej znajduje się piękne i niezwykle czyste kaszubskie jezioro, które jest nie tylko idealnym miejscem dla plażowiczów ale stanowi również atrakcję dla amatorów wędkarstwa.

W naszych progach wyznajemy jedną zasadę; Goście mają czuć się jak w domu ale jednocześnie zapomnieć o zmartwieniach i stresach dnia codziennego. Motto, które udaje nam się w 100% zrealizować, co potwierdzają często powracający do naszego domku na Kaszubach, wczasowicze.

 

lokalizacja